LysyZBrazzers - 23.03.2014 23:06:19

Survival + Frakcje
Adres IP Serwera: n5.csrv.pl:11750
Sloty: 20
Premium: Nie
Forum: http://igamerss.xaa.pl/
TeamSpeak3: ts.igamers.pl - 512 slotów! Zapraszamy gorąco, dla każdego znajdzie się kanał!

Igamers składa się jak narazie z 2-uch serwerów na Platformach SAMP (Gta San Anderas Multiplayer) oraz .. Forum jest połączone aby ktoś kto gra w Minecrafta oraz Samp'a nie musiał się rejestrować na 2-uch innych forach - Rejestrujesz się na jednym (http://igamerss.xaa.pl/) i masz dostęp do działów Sampa oraz Minecrafta. Administratorzy na forum są odróżniani ponieważ mają unikalne rangi tzn. Administratorzy Minecrafta mają coś w stylu 'Administrator .' a Administratorzy Sampa mają 'Administrator Samp' Wtedy nikt nie będzię mylił ich.
Serwer ma jak narazie 20 slotów.. ale to wszystko będzie zmieniane, będą powiększane sloty oraz serwer także będzie ulepszany w lepsze Pluginy i tym podobne.

Ekipa składa się z trzech graczy, Właściciel którym jest ŁysyzBrazzers i dwoje Administratorów jakimi są Sargitta oraz OliPOL. rekrutacje do ekipy będą prowadzone jeszcze przed startem Serwera, szukamy graczy aby wiedzieć na czym stoimy - Czy warto tak w ogóle startować. Rejestrując się na forum oraz wypowiadając się w Działach IgamersCraft będziemy wiedzieć ilu graczy mamy, więc zachęcamy każdego do rejestrowania się na forum oraz wchodzenia na TeamSpeak3 (ts.igamers.pl)

Rekrutacja na stanowisko Supportera (.) będzie otwarta już za jakiś czas, każdy będzię miał szanse napisac podanie.

Mamy także plugin OtherDrops, rozmawiając z resztą ekipy postanowilismy że % wypadania surowców z stona będzie powiększony przez pierwsze kilka dni serwera, to taki bonus od nas!
Plugin z Gildiami jest nadal dopracowywany, będzie wgrany na dniach gdy wszystko będzię gotowe, bez żadnych bugów.
Głównym technikiem serwera jest ŁysyzBrazzers jako główny założyciel serwera pracuje nad Edytowaniem Pluginów oraz ich wgrywaniem, testerami są OliPOL oraz Sargitta.

Na forum możecie znalesc Informacje dotyczące serwera, kilka screenów z Spawnu oraz zwykłe notatki od Administracji.

Każdy kto napisze reklame na jakim kolwiek Forum czy gdzie kolwiek w Internetach, niech napisze to tu w tym temacie a napewno każda osoba zostanie wynagrodzona

www.minecraft.pun.pl